Welkom bij Villa Brutus!
Mijn naam is Bart Wildenburg en ik ben al sinds de opening van Villa Brutus in 1998 hier werkzaam. Begonnen als afwasser tijdens de middelbare school, daarna opgeleid voor de keuken en na 15 jaar in dienst te zijn geweest in 2013 mede-eigenaar geworden. Sinds januari 2025 ben ik als enige eigenaar van dit gezellige restaurant op het Museumplein in Ede.
Een leuk en sfeervol restaurant met Mediterraanse uitstraling en een met in de basis Italiaanse menukaart. Maar óók hebben wij ook vele gerechten uit andere delen van de wereld dus er is voor ieder wat wils. Samen met mijn enthousiaste team van collega’s voorzien wij u graag van een lekkere en betaalbare maaltijd in een gezellige sfeer.
Wij hebben een 3 gangen menu waarbij u kunt kiezen uit de gerechten van de hele kaart. Maar uiteraard kunt ook alleen een hoofdgerecht komen nuttigen.
U kunt bij ons binnen plaatsnemen waar u zich in Italië waant, of in onze gezellige serre waar u de sfeer van het Museumplein proeft. Tevens hebben wij een mooie pergola gebouwd waar u onder kunt zitten op ons terras. En aan de kleintjes hebben wij ook gedacht natuurlijk, wij hebben een leuke speelhoek met tv en lekkere gerechten speciaal voor kinderen.
Wilt u uw honden meenemen? Dat is bij ons geen probleem, ook voor hun hebben wij wat lekkers en ook zijn gaan niet met dorst naar huis.
U bent van harte welkom op Museumplein 3 in Ede, graag tot ziens bij Villa Brutus!